Затвор шиберний ножовий

Затвор шиберний ножовий

Призначений для перекриття або дозування сипких сумішей, в силосах бункерах.
Компанія Смарт-тих виробляє шибер затворний для застосування на виробництві сипучих сумішей, харчової хімічної будівельної промисловості.

Переваги шиберного затвора


• Надійність
• Робота з різними сипучими матеріалами
• Можливість автоматизації затвора

Де є потреба у затворі шиберному

У сучасному підприємстві яке працює з сипучими речовинами, зараз неможливо уявити без змішувальних пристроїв, таких як шиберний затвор. Застосовується для дозування або закриття відкриття суміші з бункера, силосу для подачі на конвеєрні лінії.

Затвор шиберний від компанії Смарт-тих

Наші інженери, що спеціалізуються на виробництві обладнання для автоматизації процесів на підприємстві, розробили і пропонують пристрій для безперервного дозування сипких матеріалів з бункерів на виробництві, без прокидання і втрат.
Шиберний затвор являє собою квадратну (прямокутну) зварену рамну конструкцію, з робочим вікном 400х400, 600х600, або будь-який інший за розміром замовника. Складається з вікна для виходу продукту, також служить для монтажу шибера (ножа) і його керуючих елементів. По зовнішньому фланця корпусу розташовані монтажні отвори для кріплення шиберного затвора в місці експлуатації. Запірним елементом шиберного затвора є шибер, який встановлений між роликами, закріпленими на бічних сторонах корпусу шиберного затвора. У закритому положенні шибер повністю перекриває розвантажувальне вікно затвора, утримуючи сипучий матеріал або суміш в силосі. Затвор шиберний має конструкцію запобігання заклинювання шибера.
Положення шибера визначають упори, щоб в будь-якому проміжному положенні шибер був відцентрованим, гарантуючи надійну роботу без поломок і заклинювання. Для запобігання прокидання сухих сумішей в корпусі шиберного затвора, встановлюється змінне сальникове ущільнення, прилеглі до пластині шибера. Матеріал корпусу і шибер виготовляється зі сталі з порошковим фарбуванням, також можемо виготовити з нержавіючої сталі.
За бажанням Замовника, ножовий шиберний затвор може бути укомплектований ручним або електромеханічним приводом (мотор-редуктор). При експлуатації шиберного затвора в складі автоматизованої лінії, ножовий затвор оснащується датчиками крайніх положень шибера (кінцевими вимикачами).
Технічні характеристики
Режим роботи Ручной, Автоматический
Вид затвора Щитовой
Материал корпуса Сталь/нержавеющая сталь
Размеры пропускного окна 400х400/600х600/Индивидуальный
Тип монтажа Фланцевое
Задати питання по обладнанню можна