12-14 вересня в МВЦ пройде 18-я Міжнародна виставка обладнання та технологій для упаковки «UPAKOVKA 2017"

12-14 вересня пройде 18-я Міжнародна виставка обладнання та технологій для упаковки «UPAKOVKA 2017», організована АККО Інтернешнл в МВЦ.

12-14 вересня пройде 18-я Міжнародна виставка обладнання та технологій для упаковки «UPAKOVKA 2017», організована АККО Інтернешнл в МВЦ. На виставці будуть представлені сучасні пакувальні матеріали і
Upakovka.
upakovka-new[1]
12-14 вересня в МВЦ пройде 18-я Міжнародна виставка обладнання та технологій для упаковки «UPAKOVKA 2017"

спеціальна техніка, які використовуються в цій сфері виробництв і обслуговування. Пропоновані товари мають як вузьку, так і широку спрямованість, буде представлена ​​як сфера торгівлі і громадського харчування, так і розробки для промислових підприємств. Цей захід сплановано в форматі В2В, тобто його учасники зможуть знайти нових партнерів для просування і розвитку бізнесу. Подібні виставки дають багато можливостей, що розвиваються підприємствам.
На виставці будуть представлені різні товарні групи. Серед них окремої опція представляє матеріали для упаковки і техніка їх розробки і виготовлення. Для продуктів харчування буде представлена ​​опція спеціалізованого обладнання, яке займається упакуванням таких товарів.

На виставці можна побачити багато обладнання, що виконує різні корисні функції в сфері упаковки та фасування. Це дозуючі і вагові машини, лінії кінцевої упаковки, машини для виробництва тари для напоїв, оснащення для виробництва склотари, машини для формування етикеток, а також друку на упаковках. Окремо будуть представлені машини для утилізації відходів виробництва і їх переробки.
UPAKOVKA стали надійним і прогресивної платформа, яка дозволяє взаємодіяти і співпрацювати постачальник і розробники спеціальних товарів сот фахівців харчової промисловості