2-14 вересня в МВЦ пройде 26-я Міжнародна виставка обладнання та технологій для харчової промисловості «INPRODMASH 2017"

26-я Міжнародна виставка обладнання та технологій для харчової промисловості «INPRODMASH 2017» буде проведена 12-14 вересня в МВЦ.

26-я Міжнародна виставка обладнання та технологій для харчової промисловості «INPRODMASH 2017» буде проведена 12-14 вересня в МВЦ. Якщо ви відвідаєте цей захід, то зможете побачити різні розробки сучасного
12-14 вересня в МВЦ пройде 26-я Міжнародна виставка обладнання та технологій для харчової промисловості «INPRODMASH 2017"

12-14 вересня в МВЦ пройде 26-я Міжнародна виставка обладнання та технологій для харчової промисловості «INPRODMASH 2017"

обладнання та інвентарю, які створюються для сфери харчової промисловості. Це молочна, рибна, м'ясна, кондитерська, бакалійна та інші галузі.

Окремо варто сказати про обладнання, яке застосовується в сфері виноробства, а також при варінні пива. В експозиції виставки будуть представлені інгредієнти і спеції, актуальні для всіх перерахованих сфер. розробники пропонують до уваги відвідувачів санітарні та гігієнічні засоби, а також спецодяг. Окремо буде представлена ​​сфера послуг з різних галузей.

Паралельно з цим заходом відбудеться виставки UPAKOVKA, BAKERY Україна і Солодкість Україна, що має формат 2В2. Продумана і чітко спланована ділова програма - це унікальна можливість створити нові контакти з виробниками і реалізаторами. Для людей, чия професія пов'язана з харчовою галуззю, це можливість познайомитися з унікальними розробками і нововведеннями, які пропонуються професіоналами високого рівня.

В рамках виставки буде проведена конференція, присвячена проблемам молочного бізнесу і його рентабельності. Також відбудеться розмова представників м'ясної сфери про перспективи її розвитку.
На сьогодні INPRODMASH вважається одним з найперспективніших методів впливу на різні напрямки харчової промисловості та її просування.