Лінія по виробництву смаженого насіння

Одним з основних етапів планування виробництва смажених насіння є вибір обладнання для смаження насіння. Це дуже важливий етап і до нього потрібно поставитися з повною серйозністю. Звичайно ж вибір обмежується бюджетом. Якщо бюджет дозволяє - оптимальним буде купити лінію з виробництва насіння. Якщо ж бюджет обмежений - вибираємо основні машини, без яких виробництво просто неможливо.

Лінія по виробництву смаженого насіння.

Під лінією розуміється ряд установок, які взаємопов'язані між собою і весь технологічний процес проходить автоматично від подачі продукту до його кінцевої готовності (автоматичні лінії) або ж працюють з мінімальною участю обслуговуючого персоналу (напівавтоматична лінія).

Для виробництва смаженого насінняч в автоматичному режимі необхідно таке обладнання.


  1. Конвеєр подаючий. У бункер засипається вихідна сировина, яка автоматично подається до жарочной печі.
  2. Піч для смаження насіння. На цьому етапі відбувається безпосередньо жарка насіння.
  3. Конвеєр універсальний. За допомогою цього конвеєра вже смажене насіння відводитися від печі і подається до наступної машині.
  4. Машина очищення і полірування. На цьому етапі насіння очищається від пилу і залишкового нагару, що утворився в процесі смаження.
  5. Конвеєр подаючий. Далі очищене насіння потрапляє в бункер конвеєра, який транспортує продукт до фасувально-пакувального апарату.
  6. Фасувально-пакувальний апарат. За допомогою цього верстата насіння дозується і упаковується в поліпропіленову плівку.
  7. Конвеєр відвідний. На виході після упаковки продукція транспортується на накопичувальний стіл.
  8. Стіл накопичувальний. Призначений для збору готової продукції.

Також, якщо ви плануєте випускати солоне насіння, необхідно придбати апарат для засолювання насіння.

Якщо бюджет обмежений, то для початку необхідно придбати два конвеєра подаючих, жаровню для насіння, фасувально-пакувальний апарат, відвідний конвеєр. Але в даному випадку необхідно збільшувати кількість персоналу, завданням якого буде виконувати роботу замість деяких конвеєрів, що спричинить за собою витрати на заробітну плату, а також зменшення загальної продуктивності.

Економити на обладнанні не варто, тому що в процесі виробництва це може зіграти з вами злий жарт, своїми частими збоями, поломками, якістю кінцевого продукту.