Перевага смаження насіння за допомогою гарячих потоків повітря

Компанія СМАРТ-ТЕХ протягом 5 років розробляє і виготовляє автоматизовані системи для смаження насіння, горіхів.

Чому наше виробництво печей для смаження відрізняється від аналогічних представників?

Починаючи займатися проектуванням і створенням машинної техніки, ми поставили собі за мету: створити інноваційний пристрій для обсмажування, яки може вирішаувати додаткові складні завдання, що можуть виникнути під час виробництва. Багаторічний досвід роботи дозволив створити нам обладнання, за допомогою якого можна отримати продукт високої якості - кожне ядро ​​насіння отримує рівний ступінь обсмаження.

Думаючи, як домогтися подібних результатів, ми прийшли до висновку, що тільки за допомогою автоматизованого виробництва можна отримати однаковий ступінь обсмаження всієї партії, адже від технології обсмаження залежить якість готового продукту. Виключити людський фактор неможливо, але обладнання може виконувати контроль якості, а людина займатися обслуговуванням механіки. В такому симбіозі починається продуктивна робота.

Втіливши нашу теорію в життя, ми представили лінійку автоматичного обладнання для смаження насіння, горіхів та інших продуктів.

Особливості нашої техніки

Сьогодні наші агрегати користуються особливим попитом серед прмисловців за їх високі технічні характеристики. Ось одні з найголовніших переваг пристрою для смаження нашого виробництва:

  •     Мийка продукції замінена на глянцювання (сильний струмінь повітря видаляє сміття і лушпиння, виносячи сторонні елементи в фільтр);
  •     Ця установка три в одному: очищення, жарка, охолодження;
  •     Пройшовши етап охолодження продукт відразу готовий до упаковки.

Існують агрегати з допоміжною функцією охолодження, але фахівці на практиці довели, що насіння остигають до температури приміщення, а це значить, потрапляння теплого повітря в упаковку виключено.

Використання печей нашого виробництва дозволяє отримувати якісне насіння, а це одне з найважливіших умов для реалізації товару. Покупець, після контакту з продукцією, не забрудниться, а його руки залишаться в чистоті.

Важливо! Поставка обладнання відбувається за системою «з рук в руки». Для подальшої консультації зв'яжіться з нами.