Устаткування, яке було у вжитку: чи є сенс його купувати?

Кожному бізнесмену, який запускає власне виробництво, знайоме бажання знизити стартові витрати на обладнання. Тенденція останніх років демонструє, що більшість підприємців, які все ж роблять вибір у бік інноваційної техніки

Кожному бізнесмену, який запускає власне виробництво, знайоме бажання знизити стартові витрати на обладнання. Тенденція останніх років демонструє, що більшість підприємців, які все ж роблять вибір у бік інноваційної техніки: купують нове або вживанне обладнання, але з хорошими технічними характеристиками. Власників жарочного і пакувального бізнесу також не оминають ці питання.

Надійна апаратура – це основа будь-яких виробничих процесів. Тому до вибору техніки потрібно підійти грунтовно. І власника, та інженера цікавить одне питання ‒ кінцеве якість продукту, що ми отримаємо на виході.

Вживане обладнання: плюси і мінуси

Підлатати і відновити основні вузли ‒ найпростіше, що потрібно зробити після купівлі обладнання такого типу. Складність виникає в іншому – техніка може давати збої в програмі, під «керівництвом» якої відбувається робочий процес. Якщо компанія виробник верстатів невідома, полагодити агрегати стає неможливим.

Перед придбанням вживаної техніки, важливо переконатися, що продавець розуміє, які агрегати вам поставляє і, в разі виникнення проблем, зможе надати технічну допомогу.

Враховуючи подібні нюанси, робітники компанії СМАРТ-ТИХ, приймаючи назад уживану техніку, повністю змінюють систему управління або вносять актуальні нововведення, що відповідають стандартам.

Це важливий захід, з пришестям років електронні компоненти можуть виходити з ладу, особливо, якщо машини активно використовувалися. Заміні підлягають вузли та інші деталі, які піддаються найбільшому зносу в процесі жарочного та пакувального виробництва.

Після такого ремонту техніка отримує друге життя, а покупець ‒ надійне обладнання, яке буде працювати без неприємних сюрпризів. Додатковим плюсом виступає технічна підтримка від заводу виробника.

Наше виробництво пропонує діагностику та ремонтні роботи всієї вживаної техніки, ми надаємо гарантію на таке обладнання строком до року залежно від моделей.

Будь-яке автоматизоване обладнання для смаження від нашого виробництва, нове або відновлене, прослужить на совість на протязі довгого часу.