Проектування обладнання

Сільське господарство - одне з лідируючих напрямків в Україні на сьогоднішній день, саме тому потреби в професійному обладнанні неймовірно великі. При цьому на ринку не завжди представлені системи і пристрої, що відповідають всім вимогам сучасних аграріїв.

Саме тому компанія «СМАРТ-ТЕХ» створила на базі свого підприємства проектне бюро, завдання якого модернізувати вже наявне обладнання або створити інноваційний пристрій.

Ми проектуємо:

 •     печі сушильно-жарочні для харчових продуктів;
 •     конвеєрні системи;
 •     фасувально-пакувальне обладнання;
 •     калібратори продуктів;
 •     столи накопичувальні і багато іншого.

Послугами нашого проектного бюро вже скористалися десятки великих і дрібних підприємств. Завдяки злагодженій роботі команди ми допомагали нашим клієнтам збільшити обсяг продукції, що випускається і при цьому заощадити на її виробництві. Як нам це вдалося? Все дуже просто - технології не стоять на місці, і ми міцно тримаємо руку на пульсі світових інновацій, пропонуючи своїм клієнтам тільки фінансово вигідні і технічно правильні рішення.

Вам потрібна допомога в проектуванні обладнання? Хочете втілити в життя власну ідею? Телефонуйте і наші менеджери дадуть відповідь на всі ваші запитання.

Виготовлення обладнання

Виготовити професійне промислове обладнання під силу тільки справжнім фахівцям. Компанія СМАРТ-ТЕХ більше 5 років надає послуги з проектування і виготовлення типового і ексклюзивного обладнання для дрібних і великих підприємств.

Ми готові в найкоротші терміни виготовити:

 •     конвеєрні системи;
 •     жарильне обладнання;
 •     фасувально-пакувальне обладнання;
 •     а також втілити в життя ваш авторський проект.

Чому краще замовити виготовлення обладнання, ніж купити готове?

Перш за все, виробництва знаходяться на території України, а значить, вартість готового обладнання буде в рази дешевше, ніж ціна готової установки, вироблені в країнах ЄС. При цьому якість нашого обладнання нічим не поступається європейським аналогам, а в деяких випадках навіть більш адаптоване до українських реалій.

І найголовніше, замовляючи виготовлення обладнання, ви можете його модернізувати, відповідно до специфіки вашого виробництва. Наприклад, запрограмувати фасувально-пакувальне обладнання на нестандартний розмір упаковки і, тим самим, вигідно виділитися на тлі конкурентів.

Продаж витратних матеріалів

Компанія СМАРТ-ТЕХ, крім проектування і виготовлення промислового обладнання, надає послуги з продажу витратних матеріалів. У каталозі нашого сайту представлені:

 •     конвеєрні стрічки;
 •     датчики Карло Гаваззі;
 •     зубчасті й плоскі ремені, необхідні для фасувально-пакувального обладнання;
 •     частотні перетворювачі MITSUBISHI;
 •     норійні ковші (транспортерні, конвеєрні);
 •     програмовані контролери для автоматизації виробництва, випущені брендом SIEMENS;
 •     мотор редуктори.

Купивши витратні матеріали в нашій компанії ви можете встановити їх самостійно (за наявності достатнього досвіду) або скористатися послугами наших фахівців. У команді-Смарт Тих працюють справжні професіонали, за плечима яких багаторічний досвід роботи з різним промисловим обладнанням. Крім цього, ми надаємо гарантію на всі види ремонтних робіт.

Дізнатися докладніше про наявність витратних матеріалів на складі, а також замовити ексклюзивні деталі, які ви не можете знайти на ринку або в інтернеті, ви можете за телефонами, вказаними на сайті нашої компанії.

Автоматизація виробництва

Якщо на вашому підприємстві за технічним процесом досі контролює і керує група людей, це означає, що вам потрібно задуматися про автоматизацію виробництва. В ході проведення спеціальних дій, все обладнання буде працювати в автоматичному режимі за допомогою контролерів ПЛК, а стежити за декількома процесами зможе один оператор за допомогою спеціальної панелі управління.

У чому полягають переваги автоматизації виробництва?

1. Збільшення обсягів виробництва. За рахунок автоматичних процесів ви зможете значно збільшити обсяги виробництва продукції або запустити цілодобову роботу підприємства.

2. Удосконалення продукції. Людина не завжди може виконати певну роботу, при тому, що в пристрій можна запрограмувати абсолютно будь-яке завдання. Це допоможе вам виробляти товар більш високої якості і вигідно відрізнятися від конкурентів.

3. Економія. Після автоматизації виробництва, робота, з якою раніше мав справлятися 10-15 людей, буде під силу 2-3 співробітників. Тільки порахуйте, скільки заощадить підприємство.

Фахівці компанії Смарт-Тех швидко, а головне якісно здійснять встановлення та налаштування всього обладнання, а також проведуть професійну консультацію.

Ремонт

На будь-якому виробництві, незалежно від його розмірів і масштабів випуску продукції, рано чи пізно виходить з ладу промислове обладнання. Причин несправності обладнання може бути безліч: від втоми металу до збою в електроніці або налаштуваннях системи. Багато великі підприємства мають ремонтний відділ на виробництві, але що робити, якщо бюджет компанії не передбачає додаткове утримання кількох осіб у штабі? Відповідь проста – скористатися послугами аутсорсингу, тобто запросити команду фахівців Смарт-Тех.
Більше 5 років ми проектуємо і виробляємо промислове обладнання будь-якої складності, тому не тільки в теорії, але і на практиці знайомі з особливостями роботи кожного пристрою.
Наша основна спеціалізація – аграрна сфера, а саме фасувально-пакувальне устаткування, жарочні конвеєрні пристрої та системи. Однак, ми ніколи не зупиняємося перед перешкодами і завжди готові взятися навіть за самий складний ремонт.
Придбати необхідні комплектуючі та витратні матеріали, які знадобляться для ремонту, можна в каталозі нашого сайту. Якщо причина поломки вам невідома, наш фахівець проведе діагностику, дасть рекомендації по усуненню несправності і виконає всі необхідні роботи.

Пуско-налагоджувальні роботи

При купівлі нового промислового обладнання важливо не тільки правильно його встановити, але і налаштувати. Найчастіше клієнти Смарт-Тех, при покупці пристроїв, замовляють послугу «Пуско-налагоджувальні роботи». Пов'язано це з тим, що на виробництві спочатку немає спеціалістів по роботі з новинкою, тому правильніше і вигідніше для першого запуску обладнання запросити фахівця, подивитися, які роботи він буде виконувати, задати всі питання, отримати кваліфіковану консультацію і тільки потім навчати власних співробітників.
Особливо важливо замовити послугу пуско-налагоджувальних робіт, коли обладнання було створено за індивідуальним проектом, і не має аналогів у світі. У такому разі без початкової допомоги фахівця не обійтися.
Фахівці компанії Смарт-Тех допоможуть вам налаштувати і правильно запустити жарильне і фасувально-пакувальне устаткування, а також конвеєрні системи. Наші налаштування допоможуть знайти баланс між високим виробництвом і економним витратою ресурсів. Наш досвід показує, що неефективні і неправильні налаштування можуть знизити загальний дохід компанії на 1-3%. Для невеликого виробництва це, можливо, незначна сума, але коли мова йде про мільйонної прибутку, то 1% вже не здається таким незначним.


Залишилися питання? Телефонуйте, і ми допоможемо запустити нове обладнання на вашому виробництві без втрат часу і коштів.

 • Заявка

  Перед початком роботи вам необхідно заповнити заявку, в якій докладно описати свої побажання до промислового обладнання.

 • Розрахунок

  Залежно від складності функціоналу майбутнього обладнання і часу на його створення, наш фахівець проведе детальний розрахунок.

 • Договір

  Якщо вартість і термін роботи вас влаштує, ми складаємо договір на взаємовигідних умовах і відправляємо вам на підпис.

 • Передоплата

  Передоплата становить 50% від загальної вартості, зазначеної в договорі. Провести передоплату можна будь-яким зручним для вас способом.

 • Виробництво

  Після отримання передоплати ми приступаємо до виробництва замовленого промислового обладнання. Терміни виробництва вказані в договорі.

 • Пуско-налагоджувальні роботи

  Запорука якісної і безперебійної роботи устаткування – пуско-налагоджувальні роботи. Наші фахівці проведуть всі необхідні налаштування.