інноваційна технологія
обсмаження і перемішування продукту
в потоці гарячого повітря
Насіння соняшнику
Кава в зернах
Соя
Проектування і виробництво всіх типів конвеєрів
під специфіку вашого виробництва
Витратні матеріали та комплектуючі

від світових лідерів

Не знайшли обладнання або послугу що задовольняють Вашим запитам?
Телефонуйте і ми обов'язково постараємося Вам допомогти
+38 (067) 520-44-60
Написати
 • Заявка

  Перед початком роботи вам необхідно заповнити заявку, в якій докладно описати свої побажання до промислового обладнання.

 • Розрахунок

  Залежно від складності функціоналу майбутнього обладнання і часу на його створення, наш фахівець проведе детальний розрахунок.

 • Договір

  Якщо вартість і термін роботи вас влаштує, ми складаємо договір на взаємовигідних умовах і відправляємо вам на підпис.

 • Передоплата

  Передоплата становить 50% від загальної вартості, зазначеної в договорі. Провести передоплату можна будь-яким зручним для вас способом.

 • Виробництво

  Після отримання передоплати ми приступаємо до виробництва замовленого промислового обладнання. Терміни виробництва вказані в договорі.

 • Пуско-налагоджувальні роботи

  Запорука якісної і безперебійної роботи устаткування – пуско-налагоджувальні роботи. Наші фахівці проведуть всі необхідні налаштування.

Що може вийти з ладу в конвеєрі?

Різні поломки техніки можуть відбутися, як з вини самого власника, так і з незалежних від нього причин. Варто відзначити, що в обох цих випадках, перш за все вам потрібно буде знайти якісну компанію, де можна придбати, необхідні для вашої техніки, запчастини. Таких зараз не так багато, тому вибір буде зробити відносно просто.

Докладніше
Порошкове фарбування поверхонь

У статті дуже простую мовою розповідається про порошкове фарбування поверхонь. Описуються основні властивості, особливості та технології виконання робіт. Говориться про найбільш значущи достоїнства порошкового фарбування.

Докладніше