Обладнання для фасування і упаковки круп. Напівавтоматичний фасувально-пакувальний апарат

Напівавтоматичні фасувально-пакувальні апарати призначені для фасування сипучих продуктів: цукор, насіння, крупи, горіхи та інше. Так само техніку застосовують на різних виробництвах, наприклад, харчовій або фармацевтичної промисловості.

Особливістю таких пристроїв є наявність електромеханічного приводу. Фасувальні системи дозволяють:

  • Виробляти пакет «подушка», «стоячий пакет»;
  • Зварювати плівку внапуск із внутрішніми шарами;
  • Нанесення дати відбувається методом гарячого тиснення на зварному шві пакету.

Упаковка продукції відбувається в поліпропіленові пакети або інші аналоги. З допомогою фасувального напівавтомата можна здійснювати упаковку однорідних сипучих продуктів, можлива упаковка среднезапыленных круп (борошно).

Особливості фасувально-пакувального напівавтомата

Апарат забезпечує: дозування, фасування, пакування, формування трьохшовного пакета (єврошов), проставляння дати. Дозування сипкого продукту здійснюється автоматично.

Напівавтоматична установка працює за допомогою кінетичної системи, за винятком зварювальних елементів, температура яких підтримується за допомогою контролера.

Серед головних переваг напівавтоматичних систем виробництва потрібно виділити простоту обслуговування: для роботи з апаратом не знадобиться спеціальна кваліфікація. Пристрій забезпечує безперебійну роботу, а механізми, які застосовуються у створенні апарату, підтверджують свої високі експлуатаційні характеристики протягом десятиліть.Представлений апарат є надійним і практичним пристроєм, його характеристики вивели його в лідери вітчизняного виробництва. Додатковою перевагою є демократична цінова політика.

Технічні характеристики
Продуктивність (залежить від дози і виду продукту), уп/хв 10…30
Вид продукту сипучі або кускові продукти з характерними лінійними розмірами 3 - 50 мм
Пакувальний матеріал Згідно тех. завдання
Споживана потужність, кВт/год до 2,0
Маса, кг до 200
Габаритні розміри(ШхДхВ), мм 1200х1300х2500
Задати питання по обладнанню можна